TRENERZY

O mnie

Nazywam się Paweł Klimiuk. Posiadam ranking 1550 ELO, a szachy są moja pasją jak i pracą. Od 2016 roku szkolę adeptów królewskiej gry w szkołach oraz on-line. Od 2018 roku także organizuję i sędziuję turnieje szachowe. Moim największym sukcesem są moi uczniowie, którzy uczestniczą w turniejach na szczeblu wojewódzkim jak i ogólnopolskim osiągając w nich zadowalające rezultaty.

Podczas lekcji ze mną poznasz zasady gry, podstawy taktyki i strategii oraz przećwiczysz zdobytą wiedzę w praktyce. Dowiesz się także jak samodzielnie uzupełnić swój trening pomiędzy lekcjami i z jakich źródeł czerpać wiedzę. Tematyka i poziom zajęć dostosowywane są indywidualnie do ucznia. Jedyne czego potrzebujesz, by rozpocząć przygodę z szachami to chęć, ciekawość i urządzenie z internetem. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących do II kategorii szachowej.

Paweł Klimiuk
Elo
1550
Cena za lekcję
60 zł
Zarezerwuj lekcję

Jak wyglada lekcja?

Na moich zajęciach skupiam się głównie na analizach partii ucznia. Dzięki temu łatwo mogę znaleźć błędy, które są przez niego popełniane i pracować nad tym, aby w przyszłości im zapobiegać.
Zajęcia prowadzone są w formie on-line, komunikujemy się za pomocą Discorda i używamy strony Lichess.org lub chess.com.

Zarezerwuj lekcję