decoration

Kursy

Kategorie


Filtry

-

Kursy

Sortowanie
Sortuj

Masz wrażenie, że twój poziom gry w szachy stanął w miejscu? Nie wiesz jakie błędy popełniasz? A może zwyczajnie masz dość dostawania tęgich batów od zaprzyjaźnionych szachistów? Kursy szachowe to idealne rozwiązanie, które pomoże Ci podnieść twoje umiejętności. Nasz sklep szachowy oferuje kursy nastawione na klientów o różnym stopniu zaawansowania. Z nami poprawisz swoje końcówki, nauczysz się wyciągać wnioski z własnych gier, czy chociażby zrozumiesz jak dobrą bronią może okazać się Gambit Evansa! Kurs gry w szachy to kluczowe informacje w skondensowanej, przystępnej formie.


Dla kogo są kursy szachowe?

Nasze kursy szachowe tworzone są w sposób uniwersalny. Na skorzystaniu z nich zyskają zarówno kompletni amatorzy, jak i zawodnicy z rankingiem 1800, czy nawet 2000.

Sam Tomek Jaskółka przekroczył magiczną barierę 2200 punktów dzięki Systemowi Londyńskiemu. Zdobyłem twoją ciekawość i zainteresowanie? W takim razie kurs London System jest opcją właśnie dla Ciebie. Poznaj tajniki debiutu z którego niejednokrotnie korzystali Carlsen i Duda.

Sprawdź nasze kursy

Szachy – kurs podstawowy

Jeden z utworów polskiego zespołu Hetman nosi tytuł ,,wszystko ma swój początek i koniec”. Tyczy się to wszystkiego – od ludzkiego życia, przez rozgrywkę szachową, aż po samą naukę gry w szachy. Hetman to najsilniejsza szachowa figura, która jest bardzo często rozwijana przez początkujących graczy na samym początku gry.

Niestety w większości przypadków jest to taktyka błędna. Dlaczego? Odpowiedzi przynosi kurs podstaw w szachach, uwidaczniający m.in. ryzyko związane ze stratą ruchów na wycofanie królowej. Każdy szachista od czegoś zaczynał. Warto wystrzegać się błędów już od samego początku, bądź czerpać z nich cenną wiedzę. Nasze kursy szachowe ułatwią Ci analizę twoich ruchów i wskażą praktyczne porady wychodzenia z niejednej opresji.

Sprawdź kurs

Dlaczego wybrać kurs szachowy online?

Cały czas jesteśmy świadkami, żeby nie powiedzieć pionkami, rozwoju cywilizacyjnego. Żyjemy w czasach powszechnego dostępu do Internetu, któremu poświęcamy bardzo dużo czasu. Internet otworzył przed nami całą szachownicę możliwości.

Zdalne nauczanie, studia online, praca z domu, możliwość dokonywania zakupów w sklepach na drugim końcu świata to zaledwie kilka przykładów. Lekcje szachów online stały się zatem naturalnym następstwem postępu, który pozwoli Ci w przystępny sposób rozszerzyć zakres działań na szachownicy. Jeżeli chcesz wywrzeć presję na przeciwniku od samego początku rozgrywki, wówczas powinieneś postawić na kurs obrony francuskiej. To jedna z bardziej skutecznych broni przeciwko białym! Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.

Sprawdź nasze kursy

Lekcje szachów online

Gotowy kurs szachowy online to tylko jedna z możliwości. Oferujemy również profesjonalne lekcje szachów online pod okiem doświadczonych trenerów szachów.

Wystarczy wybrać dogodny termin, opłacić usługę i gotowe! Chociaż zalecamy, by na początku zagłębić się jednak w dostępne kursy szachowe. Tutaj nie ma drogi na skróty. Po zdobyciu nowej wiedzy, warto ją sprawdzić w praktyce i systematycznie rozszerzać zakres swoich ruchów i strategii.

Umów lekcję

Popularne artykuły