TRENERZY

TRENERZY

Poznaj naszych trenerów szachowych i wybierz tego, który Tobie najbardziej odpowiada! Możesz sprawdzić ranking trenera oraz koszt pojedynczej lekcji.

Umów się na lekcję szachową

Od teraz możesz łatwo umówić się na lekcję szachową z najlepszymi trenerami w jednym miejscu! Wybierz trenera, datę, godzinę i zaloguj się, aby umówić.

Lokalizacja
Trener
Usługa
Dodatkowe Usługi
Termin lekcji
Powtarzające się informacje
Twoje dane
Potwierdzenie
Nie możemy przetworzyć Twojej płatności. Proszę spróbuj ponownie.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Twój numer rezerwacji wizyty:

Dlaczego warto trenować z nami

Indywidualne zajęcia
Potrafisz ocenić, jakie konsekwencje przyniesie dany ruch oraz jaka będzie odpowiedź przeciwnika
Ciekawe lekcje
Potrafisz skupić się na grze, a także na zadaniu, które ma do wykonania
Strategiczne myślenie
Dzieci potrafią ocenić, jakie konsekwencje przyniesie dany ruch oraz jaka będzie odpowiedź przeciwnika

Jak wyglądają lekcje szachowe

Gotowy kurs szachowy online to tylko jedna z możliwości. Oferujemy również profesjonalne lekcje szachów online pod okiem doświadczonych trenerów szachów.

Wystarczy wybrać dogodny termin, opłacić usługę i gotowe! Chociaż zalecamy, by na początku zagłębić się jednak w dostępne kursy szachowe. Tutaj nie ma drogi na skróty. Po zdobyciu nowej wiedzy, warto ją sprawdzić w praktyce i systematycznie rozszerzać zakres swoich ruchów i strategii.

Umów lekcję

Trener szachowy

Nauka szachów to proces rozciągnięty na całe nasze życie. Każda kolejna partia pozwala nam wyciągnąć cenne lekcje i uczyć się na własnych błędach. Trener szachowy może wspomóc naukę, dzieląc się swoimi doświadczeniami i wnioskami. Książki i poradniki są ważnym źródłem wiedzy, jednak szkolenie z trenerem szachy pozwala na zadawanie pytań i spojrzenie na rozgrywkę szachową z innej perspektywy. Nasz sklep szachowy nastawiony jest na popularyzację szachów i dzielenie się wiedzą z graczami, którzy tego potrzebują. Nauka szachów z trenerem to doświadczenie, które można porównać do nauki jazdy z instruktorem. Ciężko we własnym zakresie opanować wszystkie zasady i wystrzegać się błędów. Doświadczony trener szachowy, który utworzył kurs podstaw w szachach, to skarbnica wiedzy z której możesz skorzystać na indywidualnych lekcjach. Posiadamy duże doświadczenie edukacyjne, które pozwala nam dostosować poziom zajęć do indywidualnych potrzeb klienta.

Umów lekcję

Jak wyglądają lekcje szachowe

Gra w szachy z trenerem pozwala poszerzyć własne horyzonty i możliwości szachowe. Praktyka i jednoczesna analiza sytuacji na szachownicy pozwala zrozumieć jak ułożyć rozgrywkę pod własne dyktando aż do fazy końcowej. Szkolenie z trenerem szachy warto uzupełnić o kurs London System, czyli popularny debiut wykorzystywany przez graczy o różnym stopniu zaawansowania. Trener szachowy w trakcie jednej lekcji jest w stanie przekazać wiedzę, która wymagałaby rozegrania setek partii. Lekcje zostały stworzone w sposób ciekawy i atrakcyjny, dzięki czemu gra w szachy sprawia jeszcze więcej przyjemności. Nauka szachów oraz wiedza skrywana przez kurs obrony francuskiej może pozwolić ci przygotować się do zawodów, bądź zwyczajnie zaskoczyć znajomych niestandardowymi zagraniami. Przekonaj się na własnej skórze jaką cenną wiedzę skrywa nasz trener szachowy i jak wiele korzyści może ci przynieść nauka szachów z trenerem.

Umów lekcję